IMENIKPOLZELA 3313VPISI 726V POŠTNEM OBM. 726POŠTNA OBM. 1PETEK, 23. OKTOBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijPetek, 23. oktober 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Polzela.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Polzela.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Kmetijska Polzela Z.o.o. Polzela, zadruga

Glavna dejavnost: Druga nespecializirana trgovina na drobno. Sedež na Malteška cesta 052, 3313 Polzela. Status aktivno po AJPES.

Matična 5186374000
Davčna 19424256
SKD 47.120
Vpis 6. 5. 1993
Status
Aktivna
poslovni register
Prihodki
3.755.455 €
leto 2025
Vpis
06·05·93
33 leta v poslu
Pravna oblika
zadruga
zadr.
Občina
Polzela
3313 · Polzela
SKD
47.120
Druga nespecializirana trgovina…
SKIS
S.11002
Nacionalne zasebne nefinančne d…
O podjetju · sinopsis

Kmetijska Zadruga Polzela Z.o.o. Polzela opravlja dejavnost druga nespecializirana trgovina na drobno s sedežem v občini Polzela. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Malteška cesta 052, 3313 Polzela, vpis v register pa sega v 6. 5. 1993. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 47.120 je druga nespecializirana trgovina na drobno.

Pravna oblika podjetja je zadruga (zadr.). Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Druga nespecializirana trgovina na drobno · Velikost: Majhne enote

Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
47.120SKD · glavna dejavnostDruga nespecializirana trgovina na drobnoAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
SI-3313Poštno območjePolzelaPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med majhne enote.

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +12,4 %
2023–2025 · 3.341.673 € → 3.755.455 €
Zadnja letna sprememba
Rast +19,7 %
2024–2025 · 3.138.554 € → 3.755.455 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
Ni podatka
Za izračun potrebujemo prihodke in več kot 0 zaposlenih za isto leto.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki3.341.6733.138.5543.755.455
Celotni odhodki3.325.9453.127.8593.727.192
Kapital1.193.1991.200.4981.221.566
Sredstva1.578.9811.517.5471.644.058
Povprečna bruto plača159817481752
VlogaOseba ali družbaDelež
DirektorGračner Dimitrij
  • DDVzavezanec · SI19424256
  • TRRni v blokadi · 2 računa (DBS d.d., LON, d.d., Kranj)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Insolvenčni postopkini v postopku
  • Registrski organOkrožno sodišče Celje

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 7. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 129.851 € od 18 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 9215 € od 5 plačnikov.

Leto20152016 · 9 mes.2017201820192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)80631293385781420.28514.61217.04723.14914.459703310.6987433
Plačnikov4344781075445
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
Občina Polzelaobčina480752,2 %
Zavod za zaposlovanje180019,5 %
OSNOVNA ŠOLA POLZELA100010,8 %
ZZZS8699,4 %
DOM UPOKOJENCEV POLZELA7398 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
Občina Polzelaobčina37.67129 %
ZZZS31.81724,5 %
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA18.14314 %
DOM UPOKOJENCEV POLZELA88826,8 %
OSNOVNA ŠOLA POLZELA80576,2 %
INŠTITUT ZA HMELJARSTVO IN PIVOVARSTVO SLOVENIJE74185,7 %
Eko sklad, j.s.73105,6 %
SLOVENSKI REGIONALNO RAZVOJNI SKLAD45993,5 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Kmetijska Polzela Z.o.o. Polzela, zadruga

Sporočilo gre neposredno do lastnika profila · Odgovor v 24–48 h · Brez sledilcev, brez deljenja podatkov

05 · Vrsta povpraševanja
Odgovor v 24–48 hBrez posrednikov. Neposreden stik s podjetjem.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · oktober 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
5186374000
enolični identifikator
Davčna
19424256
davčni identifikator
Pošta
3313
Polzela
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Vaš profil dopolnimo v 24 urah.

V okolici · Polzela 3313

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
DCDat - Con Družba Za Storitve, Proizvodnjo, Servis In Trgovino d.o.o.d. o. o.Polzela57063190003313AktivnoOdpri →
SSSki & Sea Mednarodna Trgovina In Storitve, d.o.o.d. o. o.Ločica ob Savinji14121590003313AktivnoOdpri →
BPBastl Proizvodno Trgovsko Podjetje d.o.o.d. o. o.Ločica ob Savinji54056530003313AktivnoOdpri →
DPDj Plus, Mednarodna Trgovina In Storitve d.o.o.d. o. o.Ločica ob Savinji67297380003313AktivnoOdpri →
ESEdit Storitve, Proizvodnja In Trgovina, d.o.o.d. o. o.Polzela54443650003313AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Polzela · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

726 aktivnih vpisov · v živo
726 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.